Standard.al

E tmerrshme, gjendet e vdekur një foshnjë brenda një çantë

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Burime nga policia thanë se kanë gjetur të vdekur një foshnje të porsalindur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Azem Galica’ dhe është zbuluar në orën 7:30 minuta.

Informacion Paraprak nga Policia e Tiranës:

Më datë 02.09.2018, rreth orës 07:30, në rrugën ‘Azem Galica’, në një çantë të zezë, është konstatuar e braktisur dhe pa shenja jete, një foshnje e porsalindur.

Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.