Standard.al

Xhensila Myrtezaj publikon FOTO në njëvjetorin e martesës, shikon sa e bukur ka qenë

0

Xhensila dhe Besi po festojnë përvjetorin e parë të martesës.

Çifti shumë i dashur dhe i përfolur prej një viti kanë lidhur kurorë, në ceremonitë e dasmës për të cilat është folur gjatë.

Dhe siç duket Xhensila ka ende fotografi të cilat nuk i kemi parë!

Ajo me rastin e përvjetorit ka vendosur të publikojë shumë fotografi nga dasma dhe fotosesionet që ka realizuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.