Standard.al

Vajza e biznesmenit të njohur shqiptar guxon, nudo dhe e mbuluar me…

0

Modelja 21 vjeçare shqiptare ka guxuar në setin më të fundit fotografik.

Niki Delijorgji është shfaqur krejtësisht nudo teksa pozon për aparatin fotografik. Ajo është përfolur dhe më parë në median rozë për shkak të pamjes së saj mjaft sensuale.

Vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji, ka pozuar nudo e mbuluar me baltë, një teknikë kjo që nuk ishte vënë re më parë ndër modelet shqiptare.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.