Standard.al

Postimi ironik i Manjanit: Këtë verë nuk pati ngjarje të rënda. Mos flini afër dritares…

0

Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani ka ironizuar me deklarimet e sotme të Ministrit të Brendshëm Xhafaj sipas të cilit “këtë vit nuk ka patur ngjarje të rënda kriminale”, duke harruar ngjarjen e tmerrshme të Selenicës ku u masakruan 8 anëtarë të një familje.

Ja postimi ironik i Manjanit, i shoqëruar edhe me një fotomotazh

“Këtë verë nuk pati ngjarje të rënda”- thotë shoku Fatmir!
Kishte vetëm disa vrasje “të lehta” në grup dhe një nga një, brenda e jashtë familjes, me sopatë e kallashnikov…!!!
Ti lëmë vdekjet makabre në aksidente. As të mbyturit në det…
Nejse…

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.