Standard.al

Ngjarje e rëndë në Shkodër, policia në alarm…

0

Policia është vënë në alarm këtë mesditë pasi një automjet është gjetur i djegur në periferi të qytetit.

Makina është gjetur në të njëjtën zonë ku janë gjetur më herët mjetet e djegura të vrasjeve pa autor.

Në vendngjarje forca të shumta policie dhe grupi hetimor, pasi dyshohet se mund të kemi të bëjmë me vrasje.

Zona është e thellë dhe kjo ka vonuar disi në lokalizimin e mjetit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.