Standard.al

Këngëtarja sulmohet keq nga komentuesit për veshjen në funeralin e…

0

Dje u përcoll për në banesën e fundit mbretëresha e muzikës soul Aretha Franklin.

Funerali i Aretha Franklin u mbajt në kishën, Greater Grace Temple di Detroit, në Michigan.

Për ti dhënë lamtumirën e fundit mbretëshës së muzikë soul u mblodhën muzikantë dhe politikanë, si Hillary e Bill Clinton, Stevie Wonder, Jesse Jackson, Joe Madison, Jennifer Hudson e Faith Hill.

Një performancë të ndjerë dhuroi dhe këngëtarja Ariana Grande me këngën ‘You Make Me Feel Like A Natyral Woman”

Mirëpo fustani i saj i shkurtër tërhoqi më shumë vëmendje, ku fotot e saj u bënë virale dhe nuk munguan kritikat kundër saj.

Image

Njerëzit në internet nisën të kritikonin 24-vjeçaren për mungesë respekti dhe klasi nisur nga fustani rreth 1 pëllëmbë (ose më tepër) sipër gjurit…

“Më vjen keq për Ariana Grande-n, por fustani i saj është shumë i shkurtër për të marrë pjesë në një funeral”, shkruan dikush.

Më janë dhe disa nga komente ku kritikojnë këngëtaren.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.