Standard.al

Kapet nga policia i riu, kërcënonte dhe përndiqte ish të dashurën

0

Një shtetas shqiptar u arrestua  për përndjekje ndaj të dashurës së tij. Siç raportojnë mediat italiane në Savonë, një 24 vjeçar nga Shqipëria u arrestua për veprime persekutive dhe kërcënime të vazhdueshme ndaj ish partneres së tij.

Policia italiane ndërhyri kur vajza u përball me ishin e saj, ndaj të cilit kishte paraqitur edhe një denoncim. Menjëherë pas kësaj agjentët e policisë arrestuan shqiptarin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.