Standard.al

E rëndë/ Grabitet me armë biznesmeni

0

Një grabitje me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Cërrikut.

Burime nga policia thanë se, një person i maskuar dhe me armë ka grabitur pronarin e një pike këmbimi valutor.

Ai i ka marrë paratë dhe është zhdukur.

Pas denoncimit, policia ka nisur hetimet dhe kërkimet për autorin e grabitjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.