Standard.al

Çmendi femrat në të gjithë botën, William Levy ndan momente magjike me gruan dhe fëmijët e tij

0

Një familje si nëpër telenovela, e bukur dhe e adhurueshme në maksimum.

Bëhet fjalë për familjen e bashkuar të aktorit kubanes, William Levy.  Gjithmonë e më shpesh po shohim në rrjetet e tyre sociale fotot e tij krah njerëzve më të dashur.

Aktori që vodhi zemrat e gjithë fansave në mbarë botën është në kulmin e tij të karrierës artistike si dhe gjithmonë e me I lumtur pranë partneres së tij, Elizabeth Gutierrez dhe dy fëmijëve të tyre. Kartolinat e fundit që kanë publikuar tregojnë se dallgët në jetën e tyre kanë përfunduar.

Kur Levy ishte pjesë e telenovelave ai u përfol për tradhti të mundshme dhe ndarjet e çiftit nuk munguan. Tashmë është momenti që të gjitha këto të mbeten pas.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.