Standard.al

Aksident i rëndë në Berat, dy makina përfundojnë…

0

Nuk kanë të ndaluar aksidentet në rrugët e vendit.

Një i tillë u shënua që në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Nga të dhënat e policisë së Beratit, dy mjete janë përplasur njëri me tjetrin në aksin rrugor Berat- Poliçan në vendin e quajtur Uznovë e Madhe.

Edhe pse goditja mes tyre ka qenë e fortë, fatmirësisht ky aksident rrugor u mbyll vetëm me dy të plagosur.

Sipas policisë, të plagosurit janë burrë e grua dhe kanë marrë dëmtime të lehta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.