Standard.al

Presidenti Meta: Qershia mbi tortë kthimi me traget përmes liqenit të Komanit

0

Presidenti i vendit Ilir Meta pas ngjitjes ne majen e Jezerces dhe vizites ne Qafën e Valbonës eshte kthyer me traget përmes liqenit të Komanit, kete udhetim presidenti e ka cilesuar si qershia mbi torte. Gjithashtu presidenti ka takuar shumë turistë gjermanë, italianë, polakë e danezë, të cilët ktheheshin mjaft të kënaqur nga Valbona.

Postimi i plotë: 

Pas një ngjitje të jashtëzakonshme në majën e Jezercës dhe një nate të paharruar pranë Qafës së Valbonës, qershia mbi tortë ishte kthimi me tragetin Alpin përmes liqenit të Komanit.
Përveç pamjeve mahnitëse që të rrethojnë çdo moment, ishte kënaqësi të takoja shumë turistë gjermanë, italianë, polakë e danezë, të cilët ktheheshin mjaft të kënaqur nga Valbona.
U premtova se kur të rikthehen do u bashkohem dhe unë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.