Standard.al

Policia e ekzekuton për vdekje aktoren e famshme

0

Një tragjedi për botën e artit! Aktorja e famshme u qëllua për vdekje nga Policia. Bëhet fjalë për Vanessa Marquez e cila u bë shumë e njohur për rolin e saj si Wendy Goldman në “RT” krah aktorit të famshëm George Clooney.

Mirëpo Policia i mori jetën të enjten në Kaliforni, pasi një telefonatë anonime i kërkoi policisë të shkonte pranë banesës së një 49-vjeçare për ta kontrolluar mbi shëndetin e saj. Policia shkoi në shtëpinë e saj, por aktorja e ndjerë i ka kërcënuar me një armë, ata dhe psikologen, të cilët nuk arritën ta bindin dhe forcat policore u detyruan të hapnin zjarr ndaj saj.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.