Standard.al

Basha zhvillon mbledhje urgjente me gazetarët

3

Kryetari I Partisë Demokratike Lulzim Basha po zhvillon një bashkëbisedim me gazetarët në selinë e PD.

Zoti Basha do u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve, për një sërë cështjesh të aktualitetit në vend.

Ndiqeni LIVE konferencën për shtyp të liderit të opozitës .

3 Comments
  1. Name says

    Une vras mendjen kur vajte ti ne prokurori kush u gezua? Poooo ik o burre se le nam per zotin nuk ti ha me njeri kto

  2. kastrin says

    Ka filluar kete turin hajde te flasim budalleqe ky dmth. I shkreti ky.

  3. kleana says

    Ke pak per te fol per drejtesin ti qe nuk u paraqite kur te erdhi flet paraqitja dhe nuk votove per reformen ne drejtesi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.