Standard.al

Korçë/ Gjejnë kufomën në shtëpi, e vetmuara kishte 2 javë vdekur

0

Një grua 63-vjeçare me iniciale N.P. është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në Korçë.

Gruaja jetonte e vetmuar. Ishin fqinjët që kanë ndier mungesën e saj të gjatë dhe kanë lajmëruar Policinë.

Ç’ka u zbulua më pas ishte e trishtë: 63-vjeçarja kishte dy javë që kishte vdekur.

Policia ka nisur hetimet për të verifkuar si ka ndodhur vdekja; paraprakisht duket si vdekje e natyrshme.

Megjithatë, një grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.