Standard.al

Ky është i riu që vrau 2 persona e plagosi 11 të tjerë në Florida

0

Njëmbëdhjetë persona janë plagosur në Xhaksonuill Llanding, një qendër e madhe tregtare, me shumë dyqane, hapësira për argëtim dhe ushqim.

Disa raportime të pakonfirmuara kanë thënë se Katz ishte nervozuar pasi ka humbur gjatë lojës.

Deshmitare tregojne se ai ishte shume i njohur ne keto lojera. “Ishte i zoti, nuk vinte ketu per te bere miq, ishte e gjitha nje biznes”.

Ai vinte nga nje familje me prinder intelektuale qe ne zone njihen si njerez te mire, por pas divorcit te tyre, duket se djali u perball me shume probleme dhe veshtiresi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.