Standard.al

367.000 Shqiptarë aplikuan për llotarinë Amerikane/ Kërpaçi: Situatë alarmante, Rama Ik!

0

Pas publikimit të DASH se 367.000 Shqiptarë aplikuan për llotarinë Amerikane ka reaguar deputetja e LSI Floida Kërpaçi permes nje stausi ne facebook, ku shkruan se keto statistika tregojne situatën alarmante të largimit masiv të Shqiptarëve!

Postimi i plotë:

Publikimi i DASH, tregon situatën alarmante të largimit masiv të Shqiptarëve!

2018-367.000 Shqiptarë aplikuan për llotarinë Amerikane!

Varfëria, papunësia, humbja e shpresës, qeveria që punon për shërbëtorët e Edi Ramës , janë arsyeja e largimit masiv të të rinjve dhe qytetarëve Shqiptarë!

Rama Ik!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.