Standard.al

Statusi mbështetës i Bërishës, ‘manifestohet’ nga të rinjtë e LRI

0

Statusi i ish-kryeministrit Sali Berisha, njëherësh lideri historik i Partisë Demokratike, është shpërndarë dhjetëra herë në Facebook, nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim.

Në këtë statusi lideri historik i PD-së, shkruante se në shtator do të marrë fund narkoqeveria dhe do të jenë të rinjtë ata që do ta përmbysin.

Postimi i plotë:

Rinia do përmbysë narkoshtetin! Një shtator i tmerrshëm për Noriegen dhe narkoqeverinë e tij. Nderim të rejave dhe të rinjve! Fitore! sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.