Standard.al

E rëndë/ Po priste dru në mal, humb jetën 54-vjeçari

0

Nje burre ka humbur jeten teksa ishte duke prere dru ne mal. Ngjarja ka ndodhur ne nje fshat te Delvines. Burri sipas policise aksidentalisht është rrëzuar e ka humbur jetën.

NJOFTIMI

Më datë 25.08.2018, në fshatin Kalas, Delvine, në vendin e quajtur “Rojishte”, shtetasi E.C., vjeç 54, duke prerë dru në mal, aksidentalisht është rrëzuar e ka humbur jetën.

Materialet u referuan  në  Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për vdekje aksidentale.

es nga jeta te këngëtarit te talentuar dhe shumë të da

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.