Standard.al

Dua Lipa e para këngëtare në histori me 4 këngë me mbi 500 mln dëgjime në Spotify

0

Dua Lipa nuk di të ndalet. Këngëtarja me origjinë shqiptare vazhdon që të thyejë rekorde me këngët e saj që janë shndërruar në hite. Ylli i muzikës pop ka hyrë në histori si e para dhe e vetmja këngëtare që udhëheq me mbi 500 milionë dëgjime në Spotify.

Dua ka ndarë lajmin fantastik me fansat e saj duke paralajmëruar edhe një suprizë që do të vijë pas 12 ditësh.

“Falemiderit që dëgjoni këngët e mia. Kjo është çmenduri. Në 12 ditë unë kam diçka të re për ju! Mbahuni fort,”-shkruan këngëtarja,

Mbetet për tu parë surpriza e rradhës së Duas dhe padyshim që nuk do zhgënjejë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.