Standard.al

Ja 3 shenjat e horoskopit që nuk do t’i kenë punët mirë në fundjavë

0

Asgjë nuk do të mbetet më njësoj. Kini besim se, në fund, gjithçka do të vendoset në mënyrën që është menduar gjithmonë. Nëse nuk arrini ta shihni tani, besoji dritës së fortë që sheh në fund të tunelit.

Demi:
Ju po kaloni një periudhë të gjatë ndryshimi. Ndërsa Urani, planeti i revolucionit dramatik, përparon në shenjën tuaj, ju ndjeni këto rregullime në një nivel shumë më të thellë. Me Mërkurin retrograd që fryn zjarr në shtëpinë tuaj dhe vlerat tuaja themelore, hapësirat tuaja të sigurta mund të jenë edhe më të vështira për t’u gjetur, por rrini të qetë, sepse do të jetë një sezon reflektimi.

Luani:

Të gjithë sytë janë të drejtuar mbi ju. Dielli do të ndriçojë botën tuaj me kreativitet, dashuri dhe energji. Bota ka nevojë për ju, mendoni për jetën tuaj deri tani dhe ndjehuni krenarë për sa keni arritur. Ju do të udhëtoni dhe do të mësoni shumë këtë sezon. Pengesa juaj e vetme mund të jetë Mërkuri, por është e rëndësishme të mbani mend se ju nuk duhet të hiqni dorë nga krenaria. Lejoni sigurinë të depërtojë thellë në brendësinë tuaj, ku askush nuk mund ta marrë atë nga ju.
Virgjëresha
Vërtetë, Merkuri është retrograd, dhe meqë ky është planeti juaj mbizotërues, gabimet që bëni në komunikimin do të ndikojnë mbi ju personalisht. Ju mund të përjetoni konfuzion të brendshëm. Megjithatë, është koha për të marrë një kthesë pozitive dhe për t’u zhytur me kujdes në ujërat romantike, sipas bota.al Ju jeni si trëndafili më aromatik i lëndinës; ylli më i ndritshëm në qiellin e natës. Gjithkush dëshiron të të njohë, do të jesh më i papërmbajtshëm se kurrë! Mos harroni se në qoftë se mendja juaj fillon të luajë, mos bini pre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.