Standard.al

“Kryeministri leh kundër SHBA, qen të tillë nuk i rrahin po i pështyjnë”

0

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave te kryeministrit kundër shkrimeve ne prestigjozet amerikane qe e lidhnin ate me Soros dhe kapjen e drejtesise.

Ne reagimin e tij Vasili theksoi: 

Kryeministri leh kunder amerikes,tamam qen budalla s’di as kujt i leh,as pse leh. Qen te tille eshte e sigurte qe nuk i rrahin, vetem i peshtyjne…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.