Standard.al

Gazetares i bien të fikët live ndërsa intervistonte ministrin (VIDEO)

0

Ky është momenti kur një gazetareje të re ruse i bien të fikët live ndërsa ishte duke intervistuar një ministër të qeverisë së Kremlinit.

Videoja e kamerave televizive tregon Daria Kozlova të paqëndrueshme në këmbë dukei drejtuar Ministrit së Industrisë dhe Tregtisë Denis Manturov një pyetje nëse Korporata e Bashkuar e Avionëve do të përfshihet në firmën shtetërore të teknologjisë Rostec, shkruan DailyMail.

Ajo perhumbet para se Manturov t’i vendose krahët përreth saj për ta mbajtur atë, ndërsa ajo fillon belbëzon dhe dhe sytë i perëndojnë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.