Standard.al

Ronaldo fenomen në rrjetet sociale, 1 milionë like për dhjetë minuta

0

Cristiano Ronaldo konfirmohet si një fenomen edhe në rrjetet sociale për shkak të inyeresit të lartë.

Fotoja e tij e fundit në Instagram, ku ka pozuar së bashke me partneren e tij Georgina dhe fëmijët në tarracën e vilës së tij në Torino, ka marrë 1 milion “like” brenda vetëm 10 minutave.

E gjithë familja e portugezit është veshur me fanelën e Juventusit, skuadrës së tij të re.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.