Standard.al

Ja si dukeshin Besi & Xhensila 8 vite më parë kur sapo ishin njohur

0

Xhensila dhe Besi çifti i cili është edhe me një vajzë së fundmi, Ajka, është edhe një nga më të përfolurit mediatik.

Me ëmbëlsinë e Xhensiles dhe natyrën karizmatike të Besit, ata kanë bërë për vete publikun shqiptar.

Këto foto të mëposhtme janë foto në të cilat çifti ka qënë në fillimet e dashurisë dhe karrieres respektive.

Ata duken shumë të vegjël edhe shumë të dashuruar me njeri tjetrin sikurse sot.

Gjithsesi nuk duhet të lëmë pa përmenduar faktin se ata sot janë zbukuruar akoma dhe më shumë si edhe më të arrirë në profesionet e tyre.

Image

Duhet të përmendim këtu se ata kanë fituar pothuaj cdo sondazh që është për vitin 2017 dhe 2018 për personazhet më të dashur të publikut.

Vazhdoni të jeni të  thjeshtë dhe të ëmbël dhe publiku do tju dojë gjithmonë.

Image

Image

© SYRI.net

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.