Standard.al

E papritur! Gjiko dhe Elita Rudi anulojnë dasmën! Zbulohen arsyet

0

Të gjithë mezi prisnin të enjten e 23 gushtit, për të parë moderatoren Elita Rudi të veshur me të bardha, teksa i drejtohej altarit.

Mirëpo duhet të presim edhe pak, pasi Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë vendosur të shtyjnë dasmën.

Burime pranë “Indeksonline” janë shprehur se çifti është shumë i shqetësuar për shkak të vëmendjes mediatike që morën me lajmin e dasmës dhe shtatzënisë. Ndaj për këtë arsye, kanë vendosur ta organizojnë dasmën në një moment të dytë.

Gjiko i propozoi për martesë të dashurës së tij pak muaj më parë, në ditëlindjen e saj. Sipas burimeve të mediave kosovare, Elita Rudi është në pritje të ëmbël dhe së shpejti çifti do të bëhet për herë të parë prindër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.