Standard.al

Kurban Bajrami/ Lorik Cana: I madhi Zot i ruajt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të Zotit

1

Nuk ka munguar as urimi i Lorik Canës për besimtarët e fesë islame.

Ai kishte zgjedhur disa fjalë zemre për t’i ndarë me ndjekësit e shumtë që i ka në Instagram.

”Urime festa e Kurban Bajramit!!! I MADHI ZOT rujt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të ZOTIT ?????????” ka shkruar ai.

Së fundmi Loriku i ka shijuar në maksimum pushimet me familjen e tij dhe pamje nga atje ndante me fansat.

1 Comment
  1. lo says

    Ç`DO TE THUASH SAKRIFIC NE EMER TE ZOTIT.je rrit ne perendim pale rryp kaishi

Reply To lo
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.