Standard.al

Kurban Bajrami/ Lorik Cana: I madhi Zot i ruajt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të Zotit

1

Nuk ka munguar as urimi i Lorik Canës për besimtarët e fesë islame.

Ai kishte zgjedhur disa fjalë zemre për t’i ndarë me ndjekësit e shumtë që i ka në Instagram.

”Urime festa e Kurban Bajramit!!! I MADHI ZOT rujt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të ZOTIT ?????????” ka shkruar ai.

Së fundmi Loriku i ka shijuar në maksimum pushimet me familjen e tij dhe pamje nga atje ndante me fansat.

1 Comment
  1. lo says

    Ç`DO TE THUASH SAKRIFIC NE EMER TE ZOTIT.je rrit ne perendim pale rryp kaishi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.