Standard.al

Rita Ora shfaqet me një trend të ri para performancës në VMA

0

Ajo do të performojë në MTV Video Music Awards këtë javë.

Dhe Rita Ora ka siguruar vëmendjen e të gjithëve në aeroportin e JFK-së mbrëmjen e së dielës.

Si gjithmonë princesha e pop-it guxoi me një veshje ndryshe.

Rita u shfaq me një kombinim mjaft të veçantë. Po ju a do të guxonit ti vishnit?

Image

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.