Standard.al

Paloka flet troç: Mashtrimeve të qeverisë u ka dalë boja, Shqiptarët nuk meritojnë një kryeministër të lidhur me krimin…

3

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar permes nje postimi ne facebook pas raportit te CIA qe nxjerr zbuluar mashtrimin e Edi Rames se eshte fituar lufta kunder mbjelljes se kanabisit. Paloka ka shtuar se mashtrimeve te Rames po u del boja.

Vetem vellai i Agron Xhafes, aktualisht ne burg per trafik droge, mund t’i thote CIA-s se eshte e pasakte.

Raporti i perditesuar i CIA-s nxjerr zbuluar mashtrimin e Edi Rames se eshte fituar lufta kunder mbjelljes se kanabisit.

Le te dale vellai i Agron Xhafes dhe te mohoje se vetem ne 7 muaj jane kapur rreth 30 tone droge kryesisht ne Itali, Greqi dhe me pak ne Shqiperi.

Le te thote vellai i Agron Xhafes pse nuk ben analizat e droges se kapur, njesoj sic i ben Italia dhe Greqia dhe qe u del se kanabisi eshte i fresket.

Mashtrimeve te qeverise se narkotrafikut u ka dale boja! Shqiptaret nuk meritojne nje kryeminister te lidhur me krimin e organizuar!

 

3 Comments
  1. ulo says

    Ka nje kufi edhe shkelja e dinjitetit jo kshu si behet ky paloka ktu e 20 vjet. Thjesht karrikatur.

  2. eljan says

    Dil e shpif se dicka do ngelet thon kta te PD. Po nuk e kuptojne qe kto jane gjera te vertetueshme.

  3. Erisa says

    Doli ky papagalli thuthuq te na bilbilosi me letrat qe i jep partia per te lexuar

Reply To Erisa
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.