Standard.al

Paloka flet troç: Mashtrimeve të qeverisë u ka dalë boja, Shqiptarët nuk meritojnë një kryeministër të lidhur me krimin…

3

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar permes nje postimi ne facebook pas raportit te CIA qe nxjerr zbuluar mashtrimin e Edi Rames se eshte fituar lufta kunder mbjelljes se kanabisit. Paloka ka shtuar se mashtrimeve te Rames po u del boja.

Vetem vellai i Agron Xhafes, aktualisht ne burg per trafik droge, mund t’i thote CIA-s se eshte e pasakte.

Raporti i perditesuar i CIA-s nxjerr zbuluar mashtrimin e Edi Rames se eshte fituar lufta kunder mbjelljes se kanabisit.

Le te dale vellai i Agron Xhafes dhe te mohoje se vetem ne 7 muaj jane kapur rreth 30 tone droge kryesisht ne Itali, Greqi dhe me pak ne Shqiperi.

Le te thote vellai i Agron Xhafes pse nuk ben analizat e droges se kapur, njesoj sic i ben Italia dhe Greqia dhe qe u del se kanabisi eshte i fresket.

Mashtrimeve te qeverise se narkotrafikut u ka dale boja! Shqiptaret nuk meritojne nje kryeminister te lidhur me krimin e organizuar!

 

3 Comments
  1. ulo says

    Ka nje kufi edhe shkelja e dinjitetit jo kshu si behet ky paloka ktu e 20 vjet. Thjesht karrikatur.

  2. eljan says

    Dil e shpif se dicka do ngelet thon kta te PD. Po nuk e kuptojne qe kto jane gjera te vertetueshme.

  3. Erisa says

    Doli ky papagalli thuthuq te na bilbilosi me letrat qe i jep partia per te lexuar

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.