Standard.al

Njihuni me ‘pasurinë’ e ‘paluajtshme’ të Koço Kokëdhimës

0

Koço Kokëdhima nuk është vetëm një sipërmarrës i madh, politikan jashtë serie por njëlloj si Donald Trump, është edhe babai i një vajze që të lë pa mend me bukurinë dhe talentin e saj.

Besa Kokëdhima është vërtetë një “Diva” për nga bukuria dhe talenti.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.