Standard.al

Kim Kardashianit i del në ‘shesh’

0

Kim Kardashian pothuajse rrezikoi duke zbuluar pak më shumë se ç’duhet me veshjen fosforeshente seksi, kur doli me miqtë për darkë.

37-vjeçarja tregoi ngjyrën e saj të errët të lëkurës në gjithë trupin, por në të njëjtën kohë zbuloi të brendshmet e saj të ndritshme të gjelbra dhe vijat e qarta të lëkurës nën fundin e saj të ngushtë.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.