Standard.al

E rëndë/ Ndërron jetë i aksidentuari në aksin Gjirokastër-Tepelenë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Gjirokastër Tepelenë. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person.

I aksidentuari Behar Malka, e ka humbur jetën gjatë kohës që po transportohej për në spital. Malko, drejtonte një prej mjeteve që u përfshinë në aksident, të cilat një mjet tip ‘Benz’ dhe në ‘Audi’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.