Standard.al

Dukesh si pornostare’, shikoni çfarë përgjigjeje i kthen Klaudia Pepa komentueses

0

Balerina dhe personazhi aq i dashur për shqiptarët, Klaudia Pepa, nuk ngurron të tregojë hiret e saj në fotot në Instagram. E pse jo fundja, të gjithë duan një trup si Klaudia; e tonifikuar, me vithe dhe gjoks të përsosur, elegante dhe seksi.

Image

Por jo të gjithë mendojnë që Klaudia duket bukur dhe seksi në këto foto. Një komentuese italiane i shkruan në foton e fundit që duket si pornostare. Sigurisht ky koment nuk i ka pëlqyer artistes dhe i ka shkruar: “e çuditshme.”

Image

Menjëherë poshtë komentit të tjerë komentues janë hedhur të mbrojnë Klaudian duke thënë se ajo është një artiste, ndërsa komentuesja me emrin Stefania Sereno, kundërpërgjigjet sërish duke thënë se artin e bënte kur ishte balerinë, jo në këtë foto.

“Duke qenë se është personazh publik duhet t’i pranojë edhe komentet më pak pozitive,” përmbyll komentuesja.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.