Tragjike/ U përplas nga makina, ndërron jetë 33 vjeçari

0

Ka ndërruar jetë 33 vjeçari E.T, i cili u aksidentuar ditën e sotme në Tepelenë. E.T i cili ishte duke lëvizur me motor është përplasur nga një makinë e cila drejtohej nga një italian.

Loading...

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital, por pavarësisht ndihmës mjekësore ai ka ndërruar jetë, për shkak të plagëve të shumta që kishte marrë në trup dhe në kokë.

Loading...

Lini nje pergjigje