Standard.al

“Kryebashkiaku socialist presion biznesit të ndërtimit”

0

Denoncimet e qytetarëve shqiptarë ndaj zyrtarëve të lartë socialistë shtohen çdo ditë e më shumë. Këtë herë një qytetar nga Shijaku, ka denoncuar kryebashkiakun e këtij qyteti, i cili nuk lejon asnjë firmë ndërtimi që të marrë tender, në rast se nuk e marrin betonin tek ai.

Denoncimi i qytetarit është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha,.

Ja çfarë shkruan Berisha në Facebook:

Narko kryetari i Shijakut, beton kryetar si Gjushi!

Ai fiton çdo tender të qytetit të tij.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital:

-Narkokryetari ka firmë ndërtimi, betoni.

-Është subjekt i dekriminalizimit!

-Me drogë ka arritur të mbyllë problemet e dekriminalizimit. sb

“Pershendetje doktor.kryetari bashkis shijak po gjobit ndertusit ne shijak nqs doni leje ndertimi betonin duhet ta merni tek ai se ai ka firma betoni qe ja kalu vellait.te gjith tenderat rrug stadium trotuare i mer vet .ky person e kap ligji dekraminizimit ka pas probleme kur la qen polic dhe nje problem edhe me te rende.ky esht mik i ngushte me haki drogen dhe droga la ber shum qe tja fshij atij problemet.respekt”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.