Standard.al

“Hakmarrja primitive e Edvin Kristaq Ramës”

6

Ish kryeministri Berisha i cili denoncoi i pari skandalin e përdhunimit të një vajze nga djali i deputetit socialist në Krujë ka denuncur serish një skandal tjeter.

“Ndëshkohet nga Xhafa i Droges, Emiljano Nuhu, oficeri që hetoi skandalin e djalit te deputetit”, shkruan Berisha duke publikuar një mesazh ku shpjegohet se oficeri është transferuar në Berat pas denoncimit të bërë publik.

Ja shenimi i plotë i ish kryeministrit Berisha:

Hakmarrja primitive e Edvin Kristaq Rames!

Ndeshkohet nga Xhafa i Droges, Emiljano Nuhu, oficeri qe hetoi skandalin e djalit te deputetit. sb

“Fatmir Xhafa ia ka hequr dosjen oficerit te policise gjyqesore qe po hetonte ngjarjen e rende te perdhunimit te nje vajze nga djali i deputetit te PS ne Kruje, Rrahman Rraja. Oficeri i policise gjyqesore Emiljano Nuhu eshte transferuar ne Berat pak pas denoncimit tuaj, pasi po mblidhte prova per fajesine e djalit perdhunues te deputetit rilindas te Krujes Rrahman Rraja.”

6 Comments
 1. Liri says

  Po clidhje ka Xhafa me oficerin e policise gjtqesore? Qe ktu fukesh qe genjen ti. Varen nga prokuroria ata o miku im. Mesoj kto gjera se ke qen edhe kryeminister.

 2. Limoni says

  Ktij medemek qytetarit tend i ka dal boja qe kur e krijove o Sali se nuk ka qytetar qe te besoj me tek ty

 3. deni says

  Ishte njeher e nje kohe o sali kur qeverisje ti qe pushoheshin nga puna oficeret dhe vriteshin deshmitaret si Kosta trebicka. Nuk ndodhin me keto gjera tani o miku im boll i mashtrove shqiptaret se nuk ti ha njeri kto

 4. Sulo says

  po mo malok po. Iku koha kur Alibeaj Minister Drejtesie hynte ne gjykate si alabak dhe vidhte dosjen e Fazllic. Atehere beheshin kto gjera dhe boll na i solle sikur po behen sot se eshte fim i pare njeher ky.

 5. Sulo says

  Une jam inxhinier dhe e di qe OPGJ varen nga prokuroria. Tani clidhje ka ky zoteria ktu? Apo hajd bejm lajm kot. Thuaj Erla Mehilit qe kur te te shkruaj kto mesazhet si qytetari digital te lexoj pak me shume.

 6. Ked says

  Komunist ngeli nje jet te tere ky i shkret. Ngeli duke shperndar trakte tamam si ne komunizem. Mire qe ka mesuar facebook se do dilte me kembe shpi me shpi. Ujku qimen e nderon po zakonin nuk e harron i thon ksaj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.