Standard.al

Bieta publikon foton më të ëmbël të pushimeve!

0

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur familjare.

Në këtë foto në plazh Bieta shfaqet me partnerin e saj Alban Dudushin, vajzën e tij si dhe vogëlushin Kroi Art. “Kopertina vere 2018”,-ka shkruar Bieta krahas fotos ku shfaqen mjaft të lumtur. Albani dhe Bieta janë duke u përgatitur për sezonin e ri në Top Channel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.