Standard.al

Bebe Rexha ndan me fansat një moment shumë të veçantë

0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, tashmë njihet në të gjithë botën si ylli i muzikës “pop”.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit e saj në Instgram momente me familjarët dhe gjithashtu tregon se ndjek akoma  një pjesë të kulturës shqiptare, edhe pse ka lindur dhe është rritur në Amerikë.

Këtë gjë këngëtarja na e ka treguar së fundmi me anë të një videoje në të cilën shihet së bashku me disa familjarë të saj, të gjithë shqiptarë.

Në video shihet vëllai i Bebes duke komnikuar me zë shumë të lartë me të tjerët, gati gati duket sikur është duke bërtitur.

“Volumi i një bisede normale në një familje shqiptare”, shkruan Bebe bashkangjitur videos.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.