Standard.al

Befason Tayna, sot publikohet kënga e re

0

Tayna, është fenomeni i këtij sezoni veror. Debutoi në skenën muzikore shqiptare me një këngë që në një kohë shumë të shkurtër, u shndërrua në një super hit. “Columbiana” e reperes Tayna dhe reperit Don Phenom, ishte ndër këngët më të dëgjuara ndërsa ajo goditi edhe me këngën e saj të dytë, “Shqipe”. E misioni i saj nuk ka përfunduar me kaq, pasi reperja ka paralajmëruar këngën e saj të re që publikohet këtë të shtune, rreth ora 18:00.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.