Standard.al

50-vjeçarja gjen vdekjen pas një kontakti me energjinë elektrike

0

Një grua ka gjetur vdekje, pas një kontakti me energjinë elektrike.

Sipas komisariati të Policisë,  Durrës, mësohet se dy ditë më parë, në fshatin Hamallaj, në banesë, shtetasja Z. Y., vjeçe 50, nga pakujdesia ka rënë në korrent dhe ka gjetur vdekjen.

Materialet kaluan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, si ngjarje aksidentale.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.