Standard.al

Vajza e milionave godet sërish, ‘tërbon’ rrjetin me…

0

Ajo është një manjate miliard dollarësh e bukurisë.

Dhe të martën, Kylie Jenner dukej e qartë se pasuria është e merituar me format e përkryera që zotëron, teksa e veshur me një parukë bionde ajo “tronditi” rrjetin, tashmë si një 21-vjeçare, pasi ka pak ditë që ka festuar ditëlindjen.

Motra e vogël e Kim Kardashian, e veshur me një bodysuit me ngjyrë të bardhë duket bombastike, teksa gjoksi i saj gati sa nuk shpërthen.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.