Standard.al

Kim Kardashian i bëri flokët jeshile për arsyen më të paimagjinueshme që keni dëgjuar ndonjëherë

0

Kim Kardashian di gjithmonë sesi të na befasojë.

Ylli i serialit “Keeping Up With Kardashians” ka vendosur të bëhet kokë-jeshile. Po, po e lexuat mirë.

Pasi ka provuar të gjitha ngjyrat, i ka ardhur radha edhe ngjyrës jeshile. 37-vjeçarja është fotografuar në Miami me shoqet e saj dhe motrën e vogël të shtëpisë Kylien.

Kim ka tërhequr më shumë vëmendjen për shkak të flokëve sigurisht.

Mirëpo, a e dini ju arsyen se përse Kim ka vendosur të bëhet kokëjeshile?

Nuk ju kishte shkuar në mendje juve, por Kim ka lyer flokët jeshile që të kombinohet me Lamborghinin e saj neon.

Kim e ka kaq në terezi jetën sa i del koha për të kombinuar flokët me ngjyrën e makinës.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.