Standard.al

Hajdutët bëjnë kërdinë në shtëpinë e aktorit të njohur, ja çfarë i vodhën

0

Hajdutët i janë futur në shtëpi aktorit të njohur italian duke i marrë objekte të ndryshme prej ari dhe veshje të shtrenjta.

Mediat italiane shkruajnë sot se ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e aktorit Alessandro Gassman.

Policinë e ka njoftuar dje rreth orës 13:00, gruaja që punon në banesën e aktorit në Via dei Coronari.

Ndër të tjera, gjithashtu janë vjedhur edhe çmimet e fituara nga Alessandro Gassman dhe babai i tij Vittorio.

Mediat shkruajnë se policia ka nisur menjëherë hetimet, duke marrë regjistrimet e kamerave të sigurisë, e në pyetje pronarët e banesës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.