Standard.al

Golem/ Treni përplaset me veturën, dyshohet se…

0

Një tren është përplasur me një autoveturë në Golem. Dyshohet se nga kjo përplasje ka të plagosur.

Mësohet se autoritetet janë nisur drejt vendngjarjes për t’i dhënë ndihmën e parë të plagosurve dhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.