Standard.al

Avokatja ‘sulmon’ keq Veliajn: O ti plehrë që deri dje shisje fiq, pabuks, vjen nga arat e sat’eme të na tregoke…

7

Enida N. Bozheku

Kur një legen si Lali Eri guxon të thotë: “Grupet që thonë: Mos ma prek teatrin duan të jetojnë në mizerje”, po ja kthej labshe: O ti plehrë që deri dje shisje fiq, o ti pabuks i Urës Vajgurore që të martoj “Sorra”, o bastard ordiner, po si guxon, more i ardhur delenxhi, të na tregoke mizerjen, ku të gjithë ato mijra qytetarë që mbrojnë atë Teater janë lindur e rritur në Tiranë,

Ata kanë jetuar në kryeqytetet e botës e s’kanë punu me fadroma me hap borën në fshatrat e amerikës tate, ku je lepirë si vemje, po kanë mbaruar super shkolla e kanë super formim.

Na vike ti nga arat e sat’eme të na tregoke mizerjen. Po ske faj ti, po kemi ne që heshtim para një llafazani, manipulator si puna jote. Akoma si kanë vdekur bijtë Tiranës o fiqexhi, ka nga ne që janë Soj e si të tillë ty pa të ta nxi jetën skanë me të lënë. Bastard!!!

7 Comments
 1. Daku says

  Buçe, kurve, ordinere labe! Tipike rrot kurve e pd-se me mllef te papare sikur ti kishte pallu burrat e shpise se per femrat do ishte nder! Avokate? Me shkolle te larte? E si mund te shkoje perpara ky shtet me kesisoj fundrrinash? Kjo trapja eshte arsyeja qe Edi rama do qendroje edhe 20 vjet ne pushtet! Ptu far e keqe…

  1. Lefteri says

   Buce dhe kurva ne shtepi I ke ,a mos valle ja ke leshuar Edi Rames dhe I del ne mbrojtje mor zagar pazari ???

 2. Lefteri says

  Per te ardhur keq. Avokate? Kjo nuk di te mbroje veten akoma, edhe pse ka mbaruar per te mbrojtur te tjeret. Kush te ka dhene diplome? Ti je sinonim i Turpit, bashke me pedagoget e tu. Sinqerisht nuk eshte profesion per ty.

  1. Lefteri says

   Ajo te jep uje ne bisht te luges o pederast !!!Po shihni diplomat tuaja qe ju ka dhene Edi Rama ,se mos valle kane Brenda droge o bythqira ,me ju zbehet Shqiperia ,!!!

 3. Lefteri says

  Po ju sahan lepires te Edi rames jeni apo Ja u fshini kepucet lali Erit !!!O servile si ne kohen e komunizmimit edhe sot nuk hoqet dore o parasite ,o dembelat e kombit !!!Turp tju vije nga vehtja o bythqira !!!

 4. Lefteri says

  vdiq komu8nizmi po pacavuret e tij jetojne Akoma ,prisni se afer e keni dhe fundin tuaj o pederaste !!!

 5. Lefteri says

  Te lumte goja Enida !!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.