Standard.al

“Fëmijët në duart e Erion Veliajt, vlejnë më pak se paratë e fituara nga tenderat”

0

Shpërthimi i një bombole gazi ditën e sotme në një çerdhe në kryeqytet, për pak sa nuk shkaktoi tragjedi.

Pas kësaj ngjarjeje të rëndë, ka reaguar edhe nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, i cili përmes një video na tregon se sa të pasigurtë janë fëmijët  me Erion Veliajn kryetar Bashkie.

Sipas tij fëmijët në duart e Erion Veliajt, vlejnë më pak se paratë e fituara nga tenderat.

Postimi i plotë:

Tavane te shembur mbi nxenesit ne shkolla, kabllo elektrike qe marrin flake ne kopshte dhe tani bombola gazi qe shperthejne ne çerdhe…

Kur femijen e ke ne dore te Erjon Velise jeta e tyre vlen me pak se parate qe firmat fusin ne xhepin e tij per te fituar tenderat

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.