Standard.al

Këshilla e Eni Çobanit që vlen për të gjithë: Nëse nuk e ke dëgjuar…

0

Juristja dhe prezantuesja e emisionit “Shihemi në gjyq ‘, Eni Çobani, është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas herë, fotot i shoqëron me mesazhe domethënëse.

Nuk dihet se kujt i drejtohet, por këtë herë juristja shkruan se personat duhet t’i japin fund thashethemeve.

“Nëse nuk e ke dëgjuar me veshët e tu ose nuk e ke parë me sytë e tu mos shpik me mendjen tënde të vogel dhe mos shperndaj me gojen tëndë të madhe”, shkruan ajo.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.