Standard.al

Kendall Jenner provokuese dhe seksi me bikini

0

Kendall Jenner është një modele e njohur ,për format trupore të saj.

Jenner është parë shumë e lumtur teksa ka ekspozuar trupin e saj në bikini gjatë pushimeve të saj në Meksikë.

Image

22 vjecarja kishte zgjedhur bikini ngjyrë të gjelbër, dhe po kalonte kohë me të dashurin e saj, Ben Simmos dhe po ashtu me motrën Khloe dhe të dashurin e saj, Tristan Thompson.

Kendall dukej shumë provokuese dhe seksi nga të gjitha motrat e saj

Image

 

Image

Image

© SYRI.net

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.