Standard.al

Zbulohet se kush e shoqëroi Luanën në dasmën e Ledionit dhe Sarës…

0

Luana Vjollca ishte një ndër të ftuarat në dasmën më të komentuar të momentit ajo e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës.

Moderatorja kishte vendosur që të vishte një fustan të kuq, shoqëruar me sandale te kuqe. Si gjithmonë Luana shumë në formë dhe e bukur.

Por të gjithëve na lindi pyetja, kush e shoqëroi Luanën në këtë dasëm?

Nga Instagrami kuptuam se ishte me motrën e saj, Marina Vjollca dhe partnerin e saj Getoar Selimi.

Por sot kanë dalë detaje të reja, pasi Luana ka qenë bashkë me partnerin e saj Krenar Çoçaj i cili kishte veshur një kostum të zi.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.